Antonio Čolak dvaput je poentirao protiv Hiberniana. Ove sezone broji 17 golova

Rangersov napadač nastavlja zabijati

Antonio Čolak jako se nadao pozivu na Svjetsko prvenstvo u Kataru koje, kako svi znamo, naposljetku nije dočekao, a kasnije je otkrio kako ga izbornik Zlatko Dalić tim povodom nije ni nazvao. Dodao je i kako se nada da će biti dio reprezentacije u budućnosti, no nije se pronašao na novom popisu za utakmice s Walesom i Turskom.

Bez obzira na to, na klupskom planu ide mu dobro. Njegov Rangers večeras je pobijedio Hibernian 4-1, a Čolak je zabio dva pogotka za pobjedničku momčad.

Iako je Hibernian poveo u osmoj minuti autogolom Connora Goldsona, James Tavernier izjednačio je — a kako drugačije — s bijele točke već u 12. minuti, a Čolak je u 34. zabio svoj prvi gol večeri iz blizine poslije ubačaja Fashiona Sakale.

Zambijski ofenzivac modnog imena i sam se upisao u strijelce u 52. minuti, a Čolak je postavio konačni rezultat šest minuta poslije. Tada je okrunio finu momčadsku akciju i došao do brojke od 17 golova u svim natjecanjima ove sezone. Skupio je ukupno 32 nastupa.

Inače, dodat ćemo i da je Borna Barišić odigrao čitav susret za goste, a posljednjih 20 minuta u domaćem sastavu odigrao je i Marijan Čabraja.

Rangers je drugoplasiran u škotskom prvenstvu; vodeći rival Celtic bježi mu devet bodova, a Hibsi su četvrti s 40.