Bez rizika, brate: Spursi i Milan nisu uputili udarac unutar okvira gola u prvom poluvremenu

Ako ste se odlučili na tu utakmicu, niste se usrećili

Tottenham danas lovi nadoknadu zaostatka iz prve utakmice osmine finala Lige prvaka protiv Milana; Spursi su na San Siru izgubili 1-0 i nadaju se preokretu na domaćem terenu, a prvo poluvrijeme nije pružilo puno toga s obje strane.

Zapravo, nismo vidjeli gotovo ništa; svaka ekipa pukla je prema golu dva puta, a nismo svjedočili niti jednom udarcu unutar okvira vrata. Tottenham je svoja dva šuta uputio preko Emersona Royala u 12. i Heung-mina Sona u 23. minuti, a Milan je dvaput prijetio, oba puta zaslugom Juniora Messiasa. Njegov pokušaj iz 18. minute s desne strane vjerojatno je bio i najopasniji u prvom poluvremenu.

Očekivani golovi (xG) obje ekipe iznosi 0.19 tako da se stvarno ne može zaključiti da smo gledali dinamičnih i zabavnih 45 minuta u Londonu.

Mike Maignan imao je jednu intervenciju u 35. minuti, ali radilo se o odbijenoj lopti koja bi se računala kao autogol.