Broj obrana kao u rukometu: Livaković je spasio Hrvatsku od potopa u prvom poluvremenu

Portugalci su pogodili i tri stative...

Hrvatska na stadionu Dragão igra utakmicu prvog kola Lige nacija (A) s Portugalom. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1-0 za Portugal. Samo.

Iako je protiv Cluja pokazivao neke znakove nesigurnosti, baš kao i protiv Osijeka, Dominik Livaković u Portugalu, međutim, teško je prvo poluvrijeme mogao odigrati bolje. Nakon manje od pola sata igre Livaković je skupio pet obrana.

Niti jedna od obrana nije bila jednostavna. Livaković je veće ili manje zicere ‘skidao’, redom, Cancelu, Guerreiru, Pepeu (dva) i Felixu.

Gol je napokon pao u 41. minuti. Cancelo je sjajno pogodio s ruba kaznenog prostora i Livaković ovoga puta nije mogao ništa.

A da ne govorimo o tome kako su i tri lopte odsjele na okviru gola…