Dinamo je bio u bunaru, a onda ga je trgnuo Hoxha. Evo kako je zabio iz teške pozicije

To mu je bio prvijenac za Modre

Dinamo je odigrao grozomorno prvo poluvrijeme uzvratne utakmice osmine finala Konferencijske lige protiv PAOK-a te na predah otišao gubeći 3-0.

Momčad Sergeja Jakirovića potpuno je podbacila u početnih 45 minuta i ostala bez prednosti od 2-0 koju je pridobila u prvom susretu, ali Dinamovi igrači zato su u nastavak krenuli s pravim stavom i brzo smanjili na 3-1, vrativši se u utakmicu.

Za to je zaslužan kosovski ofenzivac Arbër Hoxha; nakon potpuno indisponiranog prvog dijela, bivši Slavenov igrač primio je jednu odbijenu loptu PAOK-ova braniča na lijevoj strani i onda iz teške pozicije stisnuo loptu i uvalio je u mrežu Dominika Kotarskog.

Bio mu je to prvi gol u Konferencijskoj ligi i prvijenac za Dinamo uopće, a postigao ga je u ključnom trenutku. Pogodak možete pogledati OVDJE.