Dobrodošao natrag: Andrej Kramarić zabio je i asistirao u remiju Hoffenheima i Stuttgarta

Hoffenheim - Stuttgart 3-3

Nakon više od mjesec dana izbivanja s travnjaka — što zbog koronavirusa, što zbog problema s fizičkom spremom — Andrej Kramarić ponovno se našao u prvoj postavi Hoffenheima i nastavio tamo gdje je stao prije ove pauze.

U remiju (3-3) Hoffenheima i Stuttgarta u osmom kolu Bundeslige Kramarić je stigao do gola i asistencije.

Hoffenheim je poveo u 16. minuti golom Christopha Baumgartnera, ali Stuttgart je do poluvremena golovima Nicolasa Ivana Gonzaleza u 18. i Silasa Wamangituke u 27. minuti preokrenuo utakmicu.

U 48. minuti Kramarić je proigrao Ryana Sessegnona koji je iz blizine pogodio za 2-2, a zatim je u 71. minuti zabio iz penala i doveo Hoffenheim u vodstvo od 3-2. Međutim, u drugoj minuti sudačke nadoknade Marc-Oliver Kempf donio je Stuttgartu bod, odnosno četvrti remi u nizu.

Kramariću je ovo bila prva bundesligaška utakmica nakon četiri kola pauze. Odigrao ih je, dakle, za sada samo četiri, a ovo mu je svejedno bio već sedmi ligaški gol ove sezone…