Gol dolazi s cijenom: Duje Čop je sinoć Rangersu u Europskoj ligi stisnuo više od pogotka

Hrvatski napadač nastradao je nakon pogotka

Naš Duje je zabio, ali niti to nije pomoglo Standardu iz Liègea izbjeći četvrti poraz u Europskoj ligi…

Rangers je sinoć na Ibroxu pobijedio belgijsku momčad s 3-2 i osigurao još jedan prolaz u šesnaestinu finala, ali nije samo ponos Liègea nastradao u Škotskoj.

Naime, Duje Čop bio je najbrži na odbijenoj lopti u šesnaestercu u 41. minuti igre i zabio je za 2-1. Standard je vodio, njegovi igrači su slavili, ali Čop je gol skupo platio. Gravitacija je neizbježna, a za Čopa je nakon pogotka neizbježna bila i stativa na Ibroxu.

Nastradalo je, nažalost, najosjetljivije mjesto. U tom trenutku, možda se činilo da se bol isplatila jer je Standard vodio. Čop je izdržao do kraja poluvremena, ali je ostao u svlačionici te ga je na početku nastavka zamijenio Michel-Ange Balikwisha.

Ali Rangers je do kraja poluvremena izjednačio, a onda nakon penala u 63. i preokrenuo i samo dodao sol na ranu hrvatskog napadača.