Golčina za četvrtfinale Coppe: Boško Šutalo je zabio Cagliariju i osigurao Atalantin prolaz

Šutalo je sinoć zabio svoj prvi gol za Atalantu

Aleksej Mirančuk zabio je u 43., uslijedilo je izjednačenje, a onda je još jednom odlični Luis Muriel u 61. zabio za 2-1.

Samo tri minute kasnije, hrvatski branič je izabrao najbolji mogući trenutak da zabije svoj prvi gol za Atalantu.

Igrala se 64. minuta osmine finala Talijanskog kupa kada je Boško Šutalo u maniri hladnokrvnog golgetera iz prve pod prečku pospremio centaršut iz kornera. Cagliarijeva obrana nije se ni snašla i sve šanse za eventualnom preokretom pale su u vodu. Završilo je 3-1 i Atalanta ide u četvrtfinale.

Bivši Osijekov stoper u Bergamo je otišao prošlog siječnja, ali u godini dana u novom klubu nije se previše naigrao. Skupio je sveukupno tek 12 nastupa i to uglavnom s klupe. Ove sezone je do jučerašnje utakmice u kupu skupio tek 168 minuta u pet prvenstvenih nastupa.

Utakmicu koju je okrunio pogotkom počeo je od prve minute i odigrao do kraja, što je tek drugi put da se to dogodilo od prvog kola sezone protiv Torina.

Atalanta u četvrtfinalu čeka boljeg iz susreta Lazija i Parme, a mi se nadamo da je Šutalov prvijenac znak stvari koje dolaze…