Gospodin Clutch: Divock Origi srušio je Wolvese u sudačkoj nadoknadi na Molineuxu

Liverpool je izbio na čelo Premier lige

Liverpool je izbio na čelo Premier lige.

U 15. kolu Redsi su stigli do pobjede na gostovanju kod Wolvesa, i to u trenutku kada se činilo da će se morati zadovoljiti bodom.

Iako je Liverpool dominirao utakmicom (posjed lopte od 67 posto, 17 udaraca upućenih prema suparničkim vratima), gola nije bilo. A onda ga je, još jednom u ovakvim situacijama i utakmicama, uspio postići Divock Origi.

U igru je ušao u 68. minuti umjesto Jordana Hendersona i u četvrtoj minuti sudačke nadoknade napokon pogodio za 1-0.

Utrčao je na pet metara, Mo Salah ga je proigrao s lijeve strane, i Origi je iz okreta pogodio za 1-0. Bio mu je to već treći premierligaški gol koji je za Liverpool postigao u sudačkoj nadoknadi.

Spreman i na dužnosti kada je to najpotrebnije…