Igrač utakmice i ‘asist’ za pobjedu: Domagoj Bradarić odigrao je sjajnu utakmicu protiv Metza

Lille je došao do sedmog boda u tri kola...

U trećom kolu Ligue 1 Lille je kod kuće pobijedio Metz 1-0, osvojio sedmi bod ove sezone i u trenutku pisanja ovog teksta nalazi se na vrhu tablica zajedno s Rennesom.

Do tri boda se nije stiglo lagano. Iako je Lille bio očigledno bolja momčad, posebno u drugom poluvremenu (udarci prema golu 13-0), gol je pao tek u 88. minuti. Zabio ga je Luiz Araujo, a namjestio ga je Domagoj Bradarić.

Bradarić se ubacio u kazneni prostor Metza i s lijeve strane poslao povratnu loptu koju je u mrežu s 12-13 metara pospremio Araujo.

Odigrao je svih 90 minuta. Imao je 109 dodira s loptom, 67 točnih dodavanja 86 posto), sedam od osam osvojenih duela, dva uspješna driblinga i tri oduzete lopte.