Inter ne pati od šampionskog mamurluka. To će vam potvrditi i Ivan Jurić

Susret na Meazzi riješio je Turčin

Inter je danas na domaćem terenu dočekao Torino u najranijem nedjeljnom susretu 34. kola Serie A i pobijedio 2-0, a utakmica je odigrana u svečarskoj atmosferi.

Nerazzurri su prošlog vikenda službeno postali talijanski prvaci nakon pobjede nad Milanom u gradskom derbiju, a danas nisu pokazali znakove usporavanja pa su svladali momčad hrvatskog trenera Ivana Jurića koja je gotovo cijelo drugo poluvrijeme provela s desetoricom.

Iako je Jurić nakon prvog poluvremena imao 0-0, Adrien Tameze isključen je u četvrtoj minuti nastavka zbog prekršaja koji je počinio kao posljednji čovjek obrane, a Inter je riješio susret u sljedećih 10-ak minuta.

Odnosno, napravio je to Hakan Çalhanoğlu koji je zabio oba gola u razmaku od četiri minute; prvo je u 56. sjajno stisnuo loptu iz voleja na lijevoj strani kaznenog prostora, a onda je, četiri minute poslije, uspješno realizirao kazneni udarac.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Toro i nije se previše istaknuo, a Jurićeva momčad drži, možemo reći, svoje standardno 10. mjesto na tablici Serie A. Međutim, nije slavila niti jednom u posljednja četiri kola…