Jazz je protiv Sunsa upisao treći poraz u nizu. Bojan Bogdanović ubacio je sedam poena

Utah Jazz - Phoenix Suns 105-97

Utah Jazz poražen je na domaćem parketu od Phoenix Sunsa 105-97. Drugi je to poraz Jazza od Sunsa u dva dana i treći poraz u nizu.

Sunsi su pak protiv oslabljenog Jazza stigli do osme uzastopne pobjede.

Bez Donovana Mitchella i Rudyja Goberta, Jazz se držao u utakmici do samog završetka; dvije minute prije kraja zadnje četvrtine Jazz je lovio zaostatak od dva poena.

No, nije ga ulovio.

Dobar dio napadačkog tereta pao je na leđa Bojana Bogdanovića koji je utakmicu završio sa sedam poena. Pogodio je samo tri šuta iz igre (od 13), imao je tri skoka i tri izgubljene lopte.

Devin Booker predvodio je Sunse s 43 poena i 12 skokova, dok je Chris Paul ubacio 21 poen i u principu zatvorio ovu priču s nekoliko sjajnih reakcija u samoj završnici utakmice.