Još ima goriva u spremniku: Mario Götze sinoć je Galatasarayu zabio dva gola

Nizozemski klub napravio je ogroman korak prema drugom pretkolu Lige prvaka

U prvom pretkolu Lige prvaka PSV je sinoć u Eindhovenu praktički obavio posao protiv Galatasaraya. Nizozemski klub stigao je do pobjede od 5-1 i u principu izborio plasman u drugo pretkolo.

I iako je Eran Zahavi utakmicu završio s hat-trickom, glavna tema nakon utakmice bila je predstava Marija Götzea.

Bivši njemački reprezentativac i svjetski prvak stigao je u PSV kao slobodan igrač u jesen prošle godine. U međuvremenu, do sinoć, odigrao je za nizozemskog prvoligaša 25 utakmica i postigao šest golova.

U prvoj utakmici PSV-a u novoj sezoni Götze je zabio dva gola, prvi u 51. minuti (na asistenciju Zahavija) i drugi u 88. minuti. Odradio je svih 90 minuta.

Za čovjeka kojemu je 2017. godine dijagnosticiran metabolički poremećaj, odnosno miopatija, i za čovjeku koji se u međuvremenu itekako napatio, ovakve su vijesti uvijek dobre… Baš kao i za PSV-ove navijače.