Jović je danas utrpao dva gola Schalkeu. Toliko je zabio u 32 utakmice u Realu

Srbijanski napadač odlično je obilježio povratak u Frankfurt

Najljepše je u Frankfurtu

Luka Jović večeras je protiv Schalkea doživio drugi debi za Eintracht gdje je nedavno stigao na posudbu iz Reala, a svoj povratak u nekadašnji klub potvrdio je na vrlo lijep način postigavši dva zgoditka.

Za to mu je trebalo otprilike pola sata; u 62. minuti zamijenio je Erika Durma, a u strijelce se prvi put upisao 10 minuta kasnije pri rezultatu 1-1. Sunarodnjak Filip Kostić ubacio je u kazneni prostor, a 23-godišnji napadač ostao je sasvim sam te poluvolejom zakucao loptu u suparničku mrežu. Dva gola prednosti svojoj je momčadi donio u prvoj minuti sudačke nadoknade uspješno dovršivši Eintrachtovu kontru, a asistencija se ponovno pisala Kostiću. Ostvarenih 3-1 pokazalo se konačnim rezultatom…

Dakle, srbijanski dvojac slomio je Schalke koji je tako upisao 11. poraz ove sezone, a Jović je u 28 minuta povratničkog nastupa za Frankfurt izjednačio svoj službeni golgeterski skor iz Reala. U Madridu je u 32 dosadašnja nastupa, koja je ubilježio u godinu i pol, poentirao ukupno dvaput. Dakle, umjesto 1014 minuta koliko je skupio s istim učinkom u Realu, ovaj put mu je za dva gola bilo potrebno nešto manje od pola sata.