Majstorska partija Brune Petkovića. Pogledajte kako je zabio drugi gol PAOK-u

Dinamov kapetan ne prestaje oduševljavati

Dinamo danas igra važnu europsku utakmicu protiv PAOK-a u osmini finala Konferencijske lige, a sve je izvjesnije kako će na uzvrat otići s lijepom prednosti.

Nakon što je Bruno Petković, koji danas nosi kapetansku traku, otključao mreže u prvom poluvremenu, ponovno se ukazao u 71. minuti i tako odveo Dinamo na golemih 2-0. Međutim, ovaj gol bio je plod sjajne akcije; odličan prodor i proigravanje Martina Baturine bilo je ono što je iniciralo tu akciju.

Dario Špikić zagradio se i nije dopustio čuvaru da blokira dodavanje, a Bruno Petković još je ljepše dovršio akciju za 2-0 i vjerojatno rješenje pitanja pobjednika u prvih 90 minuta ovog dvomeča. Odličnu utakmicu odigrao je Dinamov kapetan; trenutno broji 16 golova u svim natjecanjima ove sezone i sedam u Konferencijskoj ligi.