Mario Mandžukić debitirao je za Milan na San Siru u teškom porazu od Atalante

Milan - Atalanta 0-3

U 19. kolu Serie A Milan je na San Siru upisao svoj drugi prvenstveni poraz ove sezone. Atalanta je slavila s uvjerljivih 3-0, a moglo je biti i više, jer je gostujuća momčad prema vratima Milana uputila 18 udaraca od čega je njih sedam išlo u okvir gola.

Gianluigi Donnarumma je utakmica završio sa samo četiri obrane.

Atalanta je povela u 26. minuti kada je Cristian Gabriel Romero zakucao loptu glavom u Milanovu mrežu. U 53. minuti Josip Iličić pogodio je s bijele točke za 2-0, a konačnih 3-0 postavio je u 77. minuti Duván Zapata nakon sjajne solo-akcije.

Prvu utakmicu za Milan Mario Mandžukić tako neće pamtiti po dobrom. U igru je ušao u 70. minuti umjesto Samua Castilleja. Imao je dva udarca prema golu i 14 dodira s loptom.

Unatoč porazu, Milan ostaje na vrhu tablice, s dva boda više od Intera koji je u istom terminu u gostima kod Udinesea odigrao remi bez golova.