Menadžer Spursa u nevjerici. Pogledajte kako je urlao nakon dubioznih poteza svojih igrača

Tko ga uopće može kriviti?

Tottenham je otišao u goste Chelseaju u zaostaloj utakmici 26. kola Premier lige koja će biti vrlo važna u borbi za Europu i pritom izgubio 2-0, a Spursi nisu dobro otvorili susret protiv londonskih rivala o čijim lošim rezultatima već sve znamo.

Nisu ništa bolji ni Pijetlovi; doživjeli su dva neugodna poraza zaredom od Newcastlea i Arsenala, a večeras su ponovno loše počeli nakon što su u 24. minuti primili pogodak — kako drugačije — iz prekida. Trevoh Chalobah otključao je mrežu Guglielma Vicarija dobrom reakcijom poslije ubačaja iz prekida.

Spursi su na taj način primili četiri od posljednjih pet golova u Premier ligi, a izgledali su vrlo bezidejno u izgradnji igre pa je njihov menadžer Ange Postecoglou izgubio živce i počeo urlati, tražeći nekakvu reakciju svojih nogometaša.

“Prestanite dodavati unatrag!”, vikao je Postecoglou na Papea Sarra i Cristiana Romera, što se moglo čuti i u prijenosu (to možete pogledati OVDJE). “Ti! Pritisni! Stišći!”

Da stvari budu još gore, Tottenham je u 72. minuti otišao i na dva gola minusa kada je Nicolas Jackson ubacio odbijanac u mrežu poslije silovitog udarca Colea Palmera iz slobodnog udarca. Opet je, dakle, bila riječ o prekidu, a Spursi se ovakvom igrom vjerojatno mogu oprostiti od Lige prvaka; četvrtoplasirana Aston Villa bježi im sedam bodova s utakmicom više.

Šansa postoji, ali prilično je klimava jer Pijetlovi još moraju igrati s Liverpoolom i Manchester Cityjem. Chelsea je, s druge strane, osmi s dva boda manje od Newcastlea i tri od Manchester Uniteda — još ima sasvim dovoljno prostora za izboriti Europu, no zato će trebati imati odličan finiš sezone protiv West Hama, Foresta, Brightona i Bournemoutha