Nadamo se da je čovjeku koji vodi Flamengov Twitter dobro. Sinoć mu očito nije bilo lako

Gabriel Barbosa u tri je minute okrenuo finale Copa Libertadorasa

Prvi puta nakon 38 godina Flamengo je osvojio Copu Libertadores, reklo bi se, na dramatičan način.

Samo, definiciju dramatičnosti u ovom je slučaju potrebno prilično proširiti. Od 14. minute utakmice River je golom Rafaela Borrée vodio 1-0, činilo se kao da će peti naslov biti osvojen razmjerno sigurno, sve dok Gabriel Barbosa u 89. minuti nije zabio za 1-1. I zatim tri minute kasnije za 2-1, što je bio gol kojeg je bilo teško do kraja u tom trenutku racionalno probavati, kako na jednoj tako i na drugoj strani.

A pisani trag o tome ostavio nam je čovjek koji je zadužen za vođenje Flamengova Twittera. Ili je bio zadužen, ako su u klubu toliko strogi da se nekakvih profesionalnih standarda pridržavaju i u ovakvim ekstremnim trenucima.

Nadamo se da je s čovjekom sve u redu. Jer, lako je moguće da ga danas čeka nova runda sličnog posla.

Naime, ako danas u 34. kolu brazilskog prvenstva trećeplasirani Palmeiras ne pobjedi četvrtoplasirani Gremio, Flamengo će osigurati i nacionalnu titulu.

Takav scenarij uopće nije nemoguć. Ukratko, ovo bi vjerojatno mogao najbolji vikend u životu većine Flamengovih navijača.