Niz se nastavlja: Medvjedev je protiv Fokine stigao do 18. uzastopne pobjede na Touru

Plasirao se u polufinale Indian Wellsa

Ruski tenisač Daniil Medvjedev stigao je do svoje 18. uzastopne pobjede na ATP Touru.

Medvjedev, koji nakon Australian Opena igra u sjajnoj formi, u četvrtfinalu Indian Wellsa u dva je seta (6-3, 7-5) pobijedio Španjolca Alejandra Davidoviča Fokinu.

Medvjedevu je za pobjedu trebao jedan sat i 44 minuta.

Ruski tenisač prvi je set riješio breakom već u drugom gemu, a u drugom setu vodila se veća borba, no Medvjedev je osvojio 12 od posljednjih 14 poena u meču i plasirao se u polufinale gdje će mu suparnik biti Amerikanac Frances Tiafoe.

Tiafoe je u četvrtfinalu pobijedio Britanca Camerona Norrieja (6-4, 6-4) nakon sat i 25 minuta igre za svoje prvo polufinale Mastersa u karijeri.