Nova kvalitetna partija Darija Šarića za Sunse, jedinu neporaženu ekipu u nastavku NBA sezone

Šarić je ubacio 16 poena i uhvatio devet lopti pod obručima

Košarkaši Phoenix Sunsa i dalje su jedina neporažena momčad od restarta sezone u Orlandu gdje su sad stigli do šeste pobjede u isto toliko odigranih susreta. U utakmici u kojoj su u jednom trenutku imali -15 u odnosu na Oklahoma City Thunder i u kojoj su do rezultatske prednosti stigli tek krajem druge četvrtine — a kada su stigli više je nisu ispuštali — Sunsi su slavili uvjerljivu pobjedu 128-101.

Ponovno je primjetan bio Dario Šarić.

Po treći put otkako je sezona nastavljena u Disney Worldu Šarić je išao do 16 poena, dodavši im ovaj put i devet skokova, dvije asistencije, blokadu i osvojenu loptu, startavši u utakmicu na mjestu Deandrea Aytona. Devin Booker ubacio je 35 za pobjedničku momčad koja sad na desetoj poziciji ljestvice momčadi Zapadne konferencije ima pobjedu manje i poraz više od Memphis Grizzliesa na osmom mjestu, posljednjem koje vodi u doigravanje za naslov prvaka.

U Phoenixu vjeruju da mogu uspjeti i pronaći svoje mjesto među najboljima i djeluju prilično zadovoljno dosad napravljenim na Floridi. Tražite li ih na Twitteru, kriju se iza imena 6-0.

S prvog sa zapadne strane kreću Los Angeles Lakersi koje je do slavlja protiv Denver Nuggetsa dovela trica Kylea Kuzme 0,4 sekunde prije kraja utakmice. Zabio je Kuzma ukupno 25; 27 u pobjedu Lakersa ugradio je Anthony Davis, a 29 uz 12 asistencija LeBron James. Najviše kod Nuggetsa, trećeplasirane franšize Zapadne konferencije, stavio je P. J. Dozier, 18 poena.