Nova mladost starog majstora: Suárez je zabio gol i promašio penal na povratku u Nacional

Ušao je s klupe i postigao treći pogodak u slavlju od 3-0

Luis Suárez proslavio je svog povratak u Urugvaj na sebi svojstven način. Stari majstor ušao je s klupe i u svom drugom ligaškom debiju (odigrao je prije toga 14 minuta protiv Atlética u Copa Sudamericani) za Nacional zabio gol i promašio kazneni udarac.

Momčad Pabla Repetta pobijedila je Rentistas s glatkih 3-0 u drugom kolu urugvajske Clausure. Suárez je zabio finalni gol svoje momčadi. U igru je ušao na početku nastavka, pri rezultatu 2-0 za Nacional. José Luis Rodríguez zabio je prvi, Juan Ignacio Ramírez drugi Nacionalov gol.

Samo 13 minuta nakon ulaska, Lucho je zabio svoj prvi gol u prvom nastupu drugog mandata u Nacionalu. Do kraja je mogao i poduplati svoj učinak, ali je 84. promašio jedanaesterac. Dobrodošao nazad, razmetni sine.