Ødegaardov povratnički debi i remi: Real Madrid i Real Sociedad odigrali su utakmicu bez golova

Vidjeli smo i debi Davida Silve za Sociedad...

U drugom kolu La Lige Real Sociedad i Real Madrid odigrali su na Anoeti utakmicu bez golova (0-0).

Glavni motiv uoči utakmice bio je prvi start Ødegaarda za Real Madrid, i to baš protiv kluba iz kojeg je ovog ljeta povučen s posudbe. Bio je ovo i tek drugi Ødegaardov ligaški nastup za Real nakon 2015. godine — odigrao je solidnih 70 minuta, iza Karima Benzeme i ispred Luke Modrića i Tonija Kroosa.

Real utakmicu nije otvorio loše, barem kada je u pitanju ritam, ali čistih prilika nije bilo. Štoviše, Real je u završnici prvog poluvremena spasio Thibaut Courtois koji je skinuo čisti zicer Alexanderu Isaku. Benzema je zaprijetio u 13. minuti kada je pucao ravno u ruke Alejandru Remiru i u 37. minuti kada je njegov udarac očešao gredu.

Remiro je udarac Benzemi obranio i u 61. minuti, a Sociedad u drugom poluvremenu u nekoliko situacija nije uspio složiti kontru i tako doći do rezultatske prednosti.

Vidjeli smo i debi Davida Silve za Sociedad koji je odradio pola sata. Ali golove nismo dočekali… Pošteno, zapravo.