Povratak proslavljen golom i pobjedom: Rakitić je u svom drugom debiju za Sevillu zabio Cadizu

Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Sevillu...

Kaže se da je kod kuće najljepše.

Ovu ‘mudrost’ potvrdio je danas i Ivan Rakitić u trećem kolu LaLige, to jest u utakmici između Cadiza i Seville koju je nova/stara Rakitićeva momčad u gostima dobila s 3-1.

Rakitić je odigrao cijelu utakmicu, a svoj drugi debi za Sevillu odradio je s pravim hepiendom, jer je duboko u sudačkoj nadoknadi postigao i gol za 3-1.

Mounir El Haddadi pobjegao je u kontri Cadizovoj obrani i zatim uposlio nečuvanog Rakitića koji je jednostavno poentirao za potvrdu Sevilline pobjede.

Cadiz je poveo u 48. minuti golom Sancheza. U 65. minuti na 1-1 izjednačio je Luuk de Jong, a u 90. minuti El Haddadi pogađa za 2-1.

Ipak, najbolje je bilo ostavljeno za kraj…