Pozdravi svoje: Choupo-Moting opet je zabio PSG-u, a Bayern je poentirao 64. utakmicu zaredom

Bavarci su poveli protiv Parižana na Parku prinčeva

Paris Saint-Germain i Bayern danas igraju uzvrat četvrtfinalnog dvomeča Lige prvaka, a Bavarci su ti koji moraju loviti rezultat. Podsjetimo, PSG je na Allianz Areni u prvoj utakmici slavio 3-2 i ugrabio važne gostujuće pogotke, a da aktualnom europskom klupskom prvaku nije nimalo lako dokaz je i prvo poluvrijeme.

Naime, momčad Hansija Flicka u prvih 40 minuta nije uspjela niti jednom zapucati u okvir suparničkog gola. Ne znači to, naravno, da nije imala šanse: u 26. minuti Leroy Sané je nedovoljno precizno puknuo s ruba šesnaesterca nakon ostavljene lopte Erica Maxima Choupo-Motinga, a minutu kasnije pored gola je završio i pokušaj Joshue Kimmicha.

S druge strane, PSG je nekoliko puta testirao Manuela Neuera: najviše se tu isticao Neymar koji je pogodio vratnicu i gredu te još dvaput naveo njemačkog velikana na intervenciju, ali Bayern je, kako to često u nogometu biva, zabio za vodstvo.

Odnosno, učinio je to Choupo-Moting pospremivši glavom otpadak Davida Alabe: nekadašnji PSG-ov napadač poentirao je i u drugoj utakmici protiv bivšeg kluba, a ovo je 64. uzastopna utakmica u kojoj je Bayern zabio.