Prazne tribine, bučna podrška: Torcida je navijala izvan stadiona tijekom utakmice Hajduka i Intera

Hajduk je na praznom Poljudu s 2-1 pobijedio Inter

Hajduk je s pobjedom od 2-1 na Poljudu protiv Intera otvorio drugi dio natjecanja u Prvoj HNL.

Međutim, nije bilo lagano: pobjedu je osigurao Kristian Dimitrov pogotkom u sedmoj minuti sudačke nadoknade. Poljud je bio prazan, a na taj ćemo se prizor vjerojatno morati prilagoditi budući da postoji velika šansa da zbog pandemije koronavirusa nećemo do kraja sezone na tribinama vidjeti navijače.

Ali Torcidu se nije moglo zaustaviti od dolaska ispred stadiona.

Od polovice prvog poluvremena, domaći su imali podršku navijača. Torcida se okupila na šetnici iza sjeverne tribine, upaljen je vatromet, a navijači su u brojnom prisustvu policije pjevali “hoćemo pobjedu!”.

Čekali su do 97. minute, ali na kraju su i dobili ono zbog čega su se okupili.