Proba je, za Dinamo, prošla uspješno: Kulenović i Karrica za pobjedu protiv Osijeka

Dinamo - Osijek 2-1 u prijateljskoj utakmici

HNL-ovci se polako pripremaju za nastavak sezone, a danas su na praznom Maksimiru prijateljsku utakmicu odigrali Dinamo i Osijek

Snage su odmjerili novi domaći trener Igor Jovićević na jednoj i Ivica Kulešević na drugoj strani, a slavio je prvi. Otvarajući pogodak postigao je Sandro Kulenović u 20. minuti nakon što je u mrežu pospremio odbijanac, a u 78., nakon ulaska mlade domaće postave, Bernard Karrica zakucao je loptu u mrežu za povećanje plave prednosti. Odmah u sljedećoj minuti Josip Bočkaj je ubacio, a Josip Špoljarić dobro se snašao pred golom za smanjenje zaostatka.

Završilo je na kraju 2-1, a na terenu su se kod obje momčadi izmijenile (gotovo cijele) postave. Tako su za Dinamo do 70. minute igrali Livaković, Stojanović, Dilaver, Gvardiol, Moubandje, Đira, Kądzior, Ademi, Gojak, Oršić i Kulenović, a za Osijek do 61. minute Ivušić, Lončar, Škorić, Majstorović, Silva, Žaper, Kleinheisler, Talys, Grezda, Marić i Bočkaj.

Nakon toga su u igru za domaću momčad ušli Josipović, Hrvoj, Kim, Leš, Daničić, Burton, Ćuže, Krizmanić, Julardžija, Karrica i Gavranović, a za goste su još nastupili Malenica, Grgić, Ćosić, Gutieri, Ndockyt, Jugović, Špoljarić, Mbakogu i Mance