Puni plijen, što je to? Pirlov Juventus remizirao je kod Beneventa već peti put ove sezone

Benevento - Juventus 1-1

Juventus, uz Milan, ostaje i dalje jedina neporažena momčad Serie A.

Međutim, status nepobjedivosti nije tako vrijedan kada u devet utakmica nanižete četiri pobjede i pet remija. Posljednji, četvrti u zadnjih pet kola, stigao je danas kod Beneventa s kojim je Juventus u gostima odigrao 1-1.

Bez Cristiana Ronalda, Pirlov Juventus još jednom nije ostavio ohrabrujući dojam. Plus je za sada Álvaro Morata koji je zabio još jednom, osmi put ove sezone. U 21. minuti Morata je primio dugu loptu Federica Chiese, ušao u kazneni prostor i pogodio suprotni kut za 1-0.

U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela, nakon dosta loše reakcije Juventusove obrane, Gaetano Letizia dosta je sretno pogodio volej za 1-1 i Juventus se cijelo dugo vrijeme mučio u nastojanju da dođe do pobjede.

Do koje još jednom nije došao.

Tu su, dakle, remiji s Crotoneom, Veronom, Beneventnom, Romom i Lazijom. Kao i peto mjesto sa 16 osvojenih bodova, odnosno četiri manje od vodećeg Milana