Rijeka je na pripremama minimalno svladala Radnički iz Kragujevca. Vučkić je zabio za slavlje

Riječanima je to druga pobjeda u pripremnom periodu

Nakon uvjerljivog trijumfa nad NK Brinjem (6-0), Rijeka se okrenula novom izazovu na pripremama u Kranjskoj Gori. Momčad koju odnedavno vodi Dragan Tadić ogledala se sa srbijanskim prvoligašem Radničkim iz Kragujevca te upisala novu pobjedu, ovaj put minimalnu.

Jedini gol na utakmici zabio je Haris Vučkić u 39. minuti poslije poigravanja suparničke obrane.

Radnički je bolje započeo susret, ali Rijeka je oko 20. minute počela hvatati tempo i prijetiti. Valja spomenuti i da su Niko Galešić te igrač Radničkog Đorđe Maksimović zbog sudara glavama u prvom poluvremenu morali biti otpremljeni kolima hitne pomoći. Tadić je u drugom dijelu dao priliku mladima; Mato Stanić, koji ima 24 godine, tada je bio najstariji Rijekin igrač na terenu, a u 73. minuti Bijeli su ostali s desetoricom.

Naime, Ivan Lepinjica tada je zaradio drugi žuti karton, no Rijeka je uspjela sačuvati mrežu i doći do druge pobjede na pripremama. Predstoji joj ogled s Bravom u petak, a podsjetit ćemo da Riječani otvaraju novu HNL sezonu 16. srpnja na Šubićevcu, gdje gostuju kod Šibenika.