Skidanje hrđe: Ivica Zubac bio je solidan u uvjerljivoj pobjedi Clippersa nad Pelicansima

Raptorsi su pak dobili Lakerse...

Nakon što u prvoj utakmici nastavka NBA sezone (protiv Los Angeles Lakersa) nije igrao previše bitnu ulogu, Ivica Zubac sinoć je u pobjedi Los Angeles Clippersa nad New Orleans Pelicansima (126:103) odradio solidan posao.

Zubac je na parketu proveo 24 minute i ostvario učinak od šest poena, devet skokova i tri asistencije. Zubac je odradio dobro poluvrijeme. Koncem treće četvrtina Clippersi su vodili 103-63 i kada je Zubac u tom trenutku povučen s parketa to je bilo to.

Paul George ubacio je 28, a Kawhi Leonard 24 poena. Clippersi su Pelicanse zatrpali s 25 trica.

Također, Toronto Raptorsi pobijedili su Los Angeles Lakerse 107-92, što znači da prvo mjesto u Zapadnoj konferenciji Lakersi još uvijek nisu i matematički potvrdili. Isto vrijedi i za Milwaukee Buckse u Istočnoj konferenciji, odnosno Raptorsi su ovom pobjedom potvrdu prvog mjesta Bucksa privremeno odgodili.

I možda najvažnije od svega, loših vijesti o zaraženima nema. Za razliku, recimo, od bejzbola…