Skupljaju se bodovi: Leona Popović osvojila je 21. mjesto u slalomu u austrijskom Flachau

Hrvatskoj skijašici malo je nedostajalo za rezultat karijere

Leona Popović ostvarila je dobar rezultat u slalomu u austrijskom Flachau — krenula je sa startnim brojem 45, u prvoj vožnji završila na 23. mjestu, a na koncu i na dva mjesta više, kao 21.

Malo joj je nedostajalo za najbolji rezultat karijere, odnosno 18. mjesto koje je osvojila prošle godine.

Najbrža u Flachau bila je Mikaela Shiffrin za kojom je Popović zaostala 3.82 sekunde. Shiffrin ej ovo bilo 100. postolje u karijeri.

Na drugom mjestu završila je Austrijanka Katharine Liensberger (+ 0.19), dok je treća bila Švicarka Wendy Holdener (+ 0.43).

Popović je treći put ove sezone stigla do bodova, nakon 27. i 18. mjesta u Leviju.

U Flachau je nastupila i Zrinka Ljutić koja je na koncu zauzela 51. mjesto.