Što učiniti kada vas Lazijevi navijači vrijeđaju pa zabijete za pobjedu? Odgovor zna Olivier Ntcham

Celticov napadač gol u 95. minuti proslavio je — simulacijom obješenog Mussolinijeva trupla

Tijekom utakmice 4. kola Europa lige u Rimu između Lazija i Celtica Olivier Ntcham, napadač škotske momčadi, u nekoliko je navrata bio izložen rasističkom vrijeđanju Lazijevih navijača.

O reputaciji Lazijevih navijača nije potrebno trošiti previše riječi, a kolo ranije, kada je Lazio gostovao na Celtic Parku, Celticovi navijači podigli su transparent na kojem je pisalo “slijedite svog vođu“ i na kojem je ista poruka bila opremljena crtežom trupla Benita Mussolinija.

Tako da je izljev mržnje Lazijevih navijača sinoć bio očekivan, čak i prema standardima koji su viši od uobičajenih, ali cijela priča ipak je završila happy endom.

Lazio je poveo u 7. minuti, zabio je Ciro Immobile. U 38. minuti na 1-1 poravnao je James Forrest, a u petoj minuti sudačke nadoknade pobjedu Celticu donio je — Olivier Ntcham.

A 21-godišnji francuski nogometaš gol je proslavio tako što je — doslovno — simulirao obješeno Mussolinijevo truplo nakon njegove egzekucije u Milanu.

Savršen odgovor navijačima Lazija i snažan kandidat za najbolju proslavu gola sezone, definitivno.