Tko se zadnji smije? Szczęsny je Rebiću tijekom derbija dobacio: “Gubite 2-0, nemoj se folirati…”

Rebić je odgovorio golom u 80. minuti

U jednom trenu je zbilja izgledalo kao da to neće biti Milanova noć…

Adrien Rabiot se nakratko transformirao u Diega Maradonu i u 47. minuti zabio za 1-0 nakon trka s drugog kraja terena. Cristiano Ronaldo zabio je drugi Juventusov gol samo šest minuta kasnije.

Derbi koji se prekjučer igrao na San Siru je polako ali sigurno odlazio na stranu aktualnog talijanskog prvaka.

Juveova jedinica nije si mogla pomoći…

Wojciech Szczęsny mislio je da ima stvar pod kontrolom i ušao je u verbalni sukob s hrvatskim reprezentativcem Antom Rebićem nakon što je ovaj zaradio žuti karton zbog nesportskog ponašanja.

“Gubite 2-0, nemoj se folirati”, uhvatile su kamere poljskog vratara kako dobacuje Rebiću.

Svi znamo što se dogodilo. Sedam minuta kasnije, Milan je preokrenuo utakmicu i imao 3-2. U 80. je Rebić napravio Juventusovom golmanu ovo: