‘Take a sad song and make it better’: Bellingham je dominirao u prvom dijelu protiv Beşiktaşa

Zabio je i asistirao za Borussijino vodstvo od 2-0

Borussia Dortmund vodi na poluvremenu protiv Beşiktaşa (2-0) u svojoj prvoj utakmici u ovogodišnjoj Ligi prvaka.

Turska momčad je počela vrlo živahno na Vodafone Parku u Istanbulu, ali su gosti poveli iz svog prvog udarca na gol. Akcija se razvila na desnoj strani; Thomas Meunier iz voleja je centrirao u sredinu, a tamo je Jude Bellingham sjajno tempirao utrčavanje i zabio za 1-0.

Dortmund je do kraja poluvremena stvorio još nekoliko šansi; posebno je dobru priliku imao Marco Reus, ali je prednost povećao tek u posljednjoj sekundi sudačke nadoknade. Gol je zabio Erling Haaland, a Bellingham je ovaj put bio arhitekt.

Mladi engleski veznjak primio je loptu na rubu šesnaesterca na lijevom boku, ušao u dribling, otvorio prostor za norveškog napadača i servirao mu loptu na pladnju. Ne zaboravite, mali ima 18 godina.