Pravilnik upotrebi kolačića

Teško nam je reći je li bolji Messijev ili Suarezov gol, ali znamo da ih morate vidjeti

Obojica su iskočila u pobjedama svojih reprezentacija

Napadački dvojac Barcelonine nogometne momčadi Lionel Messi i Luis Suarez bili su strijelci u prijateljskim utakmicama koje su njihove reprezentacije odigrale u sklopu priprema za Copu Americu.

Argentina je tako uz dva pogotka Messija svladala Nikaragvu 5-1 pri čemu valja naglasiti da je svoje golove ugurao u samo dvije minute i da je onaj prvi bio spektakularan. Slalom kroz redove suparničkih igrača koji su padali poput čunjeva okončao je udarcem lijeve noge za prvu promjenu rezultata na semaforu.

Surez se oporavlja od ozljede koljena pa nije nastupio protiv Paname u punoj minutaži. U igru je ušao u 63. minuti, a šest kasnije zabio iz slobodnog udarca na fantastičan način. Prvi mu je to pogodak za reprezentaciju od rujna prošle godine kad je bio dvostruki strijelac i asistent u 4-1 slavlju protiv Meksika. Susret je završen 3-0 pobjedom Urugvaja.