Triler u Los Angelesu: Kyrie Irving ubacio je 38 poena Lakersima i asistirao za pobjedu

Maxi Kleber utrpao je odlučujuću tricu

Los Angeles Lakers i Dallas Mavericks sinoć su se sastali u vrlo uzbudljivom ogledu NBA lige. Mavsi su pobijedili u gostima zahvaljujući trici koju je u posljednjoj sekundi realizirao Maxi Kleber, a završni rezultat glasi 111-110 za šestoplasiranu ekipu Zapada.

LeBron James i Luka Dončić nisu bili dostupni za sinoćnju utakmicu pa su njihove uloge morali preuzeti drugi. Anthony Davis bio je najbolji strijelac Lakersa s 26 poena, 10 skokova i tri asistencije, a s druge je strane briljirao Kyrie Irving koji se zaustavio na 38 poena, šest uhvaćenih lopti i jednako toliko asistencija.

Domaći su dobro krenuli u utakmicu i vodili do sredine druge četvrtine kada je Dallas preokrenuo i na predah otišao s plus osam, no Lakersi su uspjeli vratiti prednost u posljednjim minutama četvrte dionice igre. Ipak, presudila je Kleberova trica, a za taj mu je koš asistirao upravo Irving navukavši na sebe trojicu.

Dallas je upisao 36. pobjedu u sezoni, a Lakersi trenutno drže posljednje mjesto koje vodi u play-in, a ono im još nije ni izbliza zagarantirano. I Utah Jazz i New Orleans Pelicans mogu ih prestići…