U elitnom društvu: MNK Olmissum je pobijedio Charleroi i izborio osminu finala Lige prvaka

Olmissum - Charleroi 4-1

MNK Olmissum izborio je ulazak među 16 najboljih europskih momčadi.

U šesnaestini finala Lige prvaka Olmissum je u Omišu pobijedio belgijski Charleroi 4-1, nakon što je rezultat poslije prvog dijela bio 0-0.

Domaćini su poveli u 22. minuti golom Valerija Jurića, a deset minuta kasnije Stjepan Perišić povisio je na 2-0.

‼️OLMISSUM JE MEĐU 16 NAJBOLJIH U EUROPI‼️OLMISSUM – CHARLEROI 4:1🟢🔵 BRAVO ZELENO-PLAVI 🟢 🔵

Posted by MNK Olmissum on Saturday, January 16, 2021

Omar Rahou smanjio je na 2-1 dvije minute kasnije, a onda su posao kraju novim golovima priveli Jurić i Perišić. Prvi je zabio u 35., a drugi u 39. minuti.

“Bilo bi prekrasno ući u elitu europskog futsala. Tu nam je mjesto i moramo toga biti svjesni”, rekao je Olmissumov trener Duje Maretić uoči utakmice.

Nakon što je prvak Belgije pobijeđen u Omišu, to je i ostvareno…