U gostima je najbolje: Gnabry je svih devet golova u Ligi prvaka ove sezone zabio izvan Allianz Arene

Gnabry je sada treći strijelac u Ligi prvaka ove sezone...

U prvih petnaestak minuta druge polufinalne utakmice Lige prvaka Lyon je nekoliko puta s loptom stigao iza zadnje Bayernove linije. Nije iskorišteno nekoliko dobrih prilika i zatim je stigla kazna. Na poluvremenu u Lisabonu Bayern ima 2-0.

Kaznu je izvršio Serge Gnabry. Prvo u 18. minuti, prekrasnim udarcem s ruba kaznenog prostora za 1-0, i zatim u 33. minuti, kada je jedan ‘odbijanac’ iz blizine pospremio u mrežu.

Gnabry je tako stigao do devetog gola ove sezone u Ligi prvaka i sada je treći strijelac istog natjecanja.

Zanimljivo, sve golove postigao je na gostovanjima u koja ćemo, uvjetno rečeno, ubrojiti i ovo, odnosno u utakmicama izvan Allianz Arene. Štoviše, nije zabio samo na gostovanju kod Olympiakosa.