U sridu: hrvatski trapaši osvojili su momčadsku zlatnu medalju na Svjetskom kupu

Nastavak je to odličnih rezultata nakon pojedinačnog zlata Antona Glasnovića

Hrvatska reprezentacija u gađanju letećih meta upisala je odlične rezultate na Svjetskom kupu u Kairu. Braća Anton i Josip Glasnović te Giovanni Cernogoraz osvojili su momčadsko zlato na Svjetskom kupu u Kairu i tako nastavili s odličnim rezultatima.

Podsjećamo, prije dva dana Anton Glasnović odnio je pobjedu u pojedinačnoj konkurenciji, a spomenuti trojac danas je trijumfirao u momčadskom finalu protiv ruske selekcije. Poslije prve dvije serije hrvatski su reprezentativci ostvarili prednost od 4-0, a nakon njih četiri već su priskrbili prednost 6-2 koju Rusi više nisu mogli stići.

Neka pati koga smeta 🇭🇷je 🥇svjetskog kupa u Kairu! #croshootingteam #croshooting #hsscsf #streljastvo

Posted by Hrvatski streljački savez/Croatian Shooting Federation on Thursday, March 4, 2021

Treće mjesto pripalo je Egiptu koji je svladao Sloveniju, a Svjetski kup nastavit će se od 18. do 29. ožujka u New Delhiju. Ondje će Hrvatsku predstavljati Petar Gorša, Snježana Pejčić i Miran Maričić.