Vlašić i Petković u četiri su minute režirali preokret protiv Slovaka. Imamo i igrača više

Hrvatska - Slovačka 1-2

Manje od 15 minuat igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno da Hrvatska protiv Slovačke rezultatski izvrne utakmicu naopačke.

Nikola Vlašić, u 56. minuti, prilično je vjerno rekreirao gol koji je postigao u Trnavi — oštar udarac s osamnaest metara završio je u bližem kutu Martina Dúbravke, nakon što se slovačka obrambena struktura samo na trenutak raspala.

A samo četiri minute kasnije već je bilo 2-1. Luka Modrić izveo je korner, lopta je prvo završila na glavi Brune Petkovića i zatim u slovačkoj mreži. Obradovao je, naravno, Petkovićev gol i neke navijače u Walesu.

Vlašićev gol i Petkovićev gol pogledajte OVDJE. Da, Robert Mak zaradio je nešto kasnije i drugi žuti karton pa su Slovaci ostali s desetoricom igrača na travjaku. To je, prema svemu sudeći, to.