Zrinjski slavio u prvoj utakmici finala Kupa BiH, a jedini pogodak zabio je bivši dinamovac

U prednosti će dočekati uzvrat u Banjoj Luci

Zrinjski Mostar danas je dočekao Borac u prvoj utakmici finala Kupa Bosne i Hercegovine u nogometu te pobijedio rezultatom 1-0.

Iako ove dvije momčadi vode veliku bitku u borbi za naslov prvaka — Zrinjski tu nikako ne može stići Borac koji se drži na plus pet tri kola prije kraja — Plemići su danas bili znatno bolja momčad i kapitalizirali svoju dominaciju u prvom poluvremenu.

Dogodilo se to u 30. minuti kada je bivši Dinamov igrač Mario Ćuže sjajno primio loptu na dodavanje Matije Malekinušića i pogodio za, pokazalo se, konačnih 1-0 mostarske momčadi, a ona je u nastavku mogla i udvostručiti svoju prednost te na kraju neće biti pretjerano zadovoljna samo jednim pogotkom razlike prije uzvrata.

Hrvatski športski klub Zrinjski Mostar slavio je u prvoj finalnoj utakmici Kupa BiH! 👏 #HŠKZ