Priče

Fotka dana: Trenutak odluke

Dinamo se mučio, ali onda se Dino Perić sa svojih 197 cm vinuo u zrak

Po konačnom se rezultatu to ne bi reklo, ne priča tu priču ni ukupna statistika utakmice (udarci na gol 15-3, velike prilike 5-0), ali Dinamo se jučer mučio tijekom najvećeg dijela ogleda s Ballkanijem. Nije gostima, koji su tijekom cijelog susreta držali podjednaki postotak posjeda lopte kao i Dinamo, dopuštao da mu ozbiljnije zaprijete, ali uvijek je postojala opasnost od neke brze kontre ili zalutalog metka.

Vrijeme je prolazilo, prošlo je već više od pola drugog poluvremena, a rezultat je još uvijek bio 0-0.

Ali onda se Dino Perić sa svojih 197 centimetara vinuo u zrak.

Kad je njegov udarac glavom završio u mreži, osjećaj je za valjda sve gledatelje bio da je to sad to, da se konačno otvorilo i da je utakmica riješena. Tako je i bilo; Dinamo je do kraja suvereno prošetao, postigavši još dva gola i osiguravši prolazak dalje neovisno o rezultatu druge utakmice. Nije to bilo sjajno, ali vrijedni branič koji nikad nije u prvom planu jučer je riješio stvari i općenito odigrao vrlo dobru utakmicu. Ovo u 69. minuti, zabilježeno kamerom Pixsellova Luke Stanzla, bio je prijelomni trenutak i zato ga danas imamo kao Fotku dana.