Čopov hat-trick jednostavno je savršen. Rijetko viđenim postignućem sredio je svoj bivši klub

Lokomotivin as svoja je tri gola zabio glavom te desnom i lijevom nogom

Ni ponajbolji holivudski scenaristi teško da bi mogli smisliti priču koja se večeras zbila na Maksimiru, gdje je Lokomotiva pomalo i iznenađujuće slavila protiv Dinama. Ako već pobjeda Lokosa, i to tek druga u gostima kod Plavih, nije dovoljan šok, onda rezultat od 3-0 za goste s Kajzerice svakako to i jest. Pogotovo još kad se u obzir uzme i strijelac sva ta tri pogotka, kao i način na koji ih je postigao.

Krvnik sastava pod vodstvom Sergeja Jakirovića bio je bivši Dinamov nogometaš, Duje Čop hat-trickom je razbio svoju nekadašnju momčad. Golove je zabio u petoj, sedmoj te 87. minute utakmice, o njima će se sigurno još danima pričati. Posebice jer ovaj njegov hat-trick spada u kategoriju savršenih, zgoditke je postigao glavom, potom desnom te na kraju i lijevom nogom.

Za početno vodstvo visokim je skokom matirao Danijela Zagorca već na samom startu dvoboja, da bi ga desnicom prebacio samo dvije minute poslije. Kao da i to nije bilo dovoljno, tri minute prije isteka 90., odmjerenim je udarcem s ruba kaznenog prostora naciljao lijevom nogom i postavio konačnih i uistinu nevjerojatnih 3-0 za Lokomotivu.

Čop će za devet dana proslaviti 34. rođendan, puno je velikih utakmica iza njega, pogotovo na ovom stadionu. No, teško da je ikad prije, niti da će još nekad poslije, imati bolju predstavu od ove, pogotovo uz ovaj savršeni hat-trick…