Grčki tenk: Papadopoulos je kasnim golom u debiju Lokosima donio bod protiv Varaždina

Lokomotiva - Varaždin 2-2

U 12. kolu HNL-a Lokomotiva i Varaždin odigrali su u Kranjčevićevoj 2-2 i stigli do osmog boda ove sezone. Lokomotiva je zbog bolje gol-razlike skočila na osmo mjesto, Varaždin je deveti, dok je Istra na dnu s istim brojem bodova u utakmicom manje.

Varaždin je poveo u sedmoj minuti golom Ivana Delića s 20-ak metara zahvaljujući, između ostalog, i slaboj reakciji Krunoslava Hendije kojemu to nije bila najgora reakcija na današnjoj utakmici.

Samo četiri minute kasnije bilo je 1-1. Nakon ubačaja s desne strane loptu je volejem u mrežu pospremio Moutir Chajia.

Varaždin je u ostatku utakmice bio opasniji, Hendija je nešto i obranio, prije nego što je u 60. minuti uspio postići bizaran autogol. Nakon ubačaja iz kuta Lokomotivin vratar iz nekog je razloga išao boksati poluvisoku loptu i zatim je pospremio pod vlastitu gredu za 2-1 Varaždina.

Lokomotiva je krenula po izjednačenja i do njega stigla u 89. minuti. U svom debiju za 2-2 zabio je bivši grčki reprezentativac Kyriakos Papadopoulos. Papadopoulos je postigao sjajan gol glavom nakon ubačaja s desne strane (i ovoga puta centaršut je uputio Fran Karačić) i Lokomotivi donio bod koji ju je barem nominalno podigao s dna HNL-a…