Torcida pobijedila Futsal Dinamo na Gripama. Igrat će se majstorica

O sudioniku polufinala odlučivat će se u Zagrebu

Splitska Torcida je u drugoj utakmici četvrtfinalne serije Prvenstva Hrvatske u futsalu u dvorani na Gripama nakon produžetaka pobijedila Futsal Dinamo s 3-2 i tako izborila majstoricu.

Domaćin je izjednačio omjer u četvrtfinalnoj seriji na 1-1 pa će tako odluka o polufinalistu past u trećoj utakmici u Zagrebu.

Dinamo je poveo u 13. minuti golom Matea Mužara, ali su u nastavku Antonio Repić i Ante Kovačević preokrenuli u korist domaćina.

Kristijan Postružin je dvije minute prije kraja zabio za 2-2 tako da su o pobjedniku odlučili produžeci. Pobjedu Torcidi osigurao je Toni Legčević iz penala nakon šestog Dinamovog prekršaja u posljednjoj minuti susreta.