Dalić zadovoljno trlja ruke, još jedan Vatreni se budi. Evo što večeras izvodi Ivanušec

Od prečke je sjajno pogodio protiv Go Ahead Eaglesa, a onda dao još jedan gol

Utrka za naslov prvaka u Nizozemskoj praktički je riješena u korist PSV-a, trener Feyenoorda Arne Slot već polako pakira kofere i ide prema Liverpoolu, ali nije za sve u Rotterdamu ostatak sezone tek pitanje pukog odrađivanja.

Luka Ivanušec ima što za dokazati pri kraju svoje prve inozemne sezone, a pogotovo mora pokazati Zlatku Daliću da je spreman i u formi uoči Eura. Vatreni je stoga nastavio dobru formu svojih reprezentativnih kolega koji u zadnje vrijeme zabijaju diljem Europe pa se i on upisao u strijelce.

Učinio je to u dvoboju 31. kola Eredivisie na gostovanju kod Go Ahead Eaglesa. Sjajno je u 25. minuti potegnuo Ivanušec s kakvih 14 metara iz trka i od prečke silovito zakucao loptu u mrežu za vodstvo Feyenoorda.

Prekinuo je tako Ivanušec ogroman post bez gola. Naime, do večeras je prvi, zadnji i jedini put u nizozemskom prvenstvu zabio još sredinom rujna, u pobjedi nad Heerenveenom. To mu je tako bio tek drugi gol u novom dresu u 31. nastupu, ali ima zato i pet asistencija.

Sigurno ne sezona koju je očekivao kad je odlazio iz Dinama, ali važno je da se i Ivanušec budi pred ljeto. Ubrzo nakon tog gola, dao je još jedan. U 33. minuti opet je krasno natrčao na dodavanje suigrača pa zabio za 2-0, a svoj ipak treći gol za Feyenoord.