Dinamo je u ludoj utakmici sa sedam golova pobijedio Goricu u sudačkoj nadoknadi

Gorica - Dinamo 3-4

U 17. kolu HNL-a Dinamo je u gostima pobijedio Goricu 4-3 zahvaljujući dvama golovima koja su pala u samoj završnici utakmice, prvi u 89. minuti s bijele točke, drugi u petoj minuti sudačke nadoknade nakon prekida.

Izgledalo je kao da će ovo biti utakmica koju će s dvije asistencije i golom obilježiti Dario Špikić. U 12. minuti Špikić je sjajnim dodavanjem namjestio gol Mataru Dieyeu za 1-0 Gorice. U 42. minuti ubacio je s desnog krila nakon čega je Kristijan Lovrić izjednačio na 2-2 pa u 61. minuti i sam pogodio suprotni kut lijevom nogom za 3-2.

Za Dinamo su u prvom poluvremenu zabili Luka Ivanušec u 34. (1-1) i Mislav Oršić u 40. (1-2) minuti. Prvi je zabio iz okreta, a drugi uz pomoć bloka, odnosno Oršićev je udarac iz blizine tako prevario Ivana Banića.

U 89. minuti sve je krenulo krivo po Goricu. Bruno Petković izborio je penal koji je sam pretvorio u 3-3, a zatim je u petoj minuti sudačke nadoknade Kévin Théophile-Catherine Dinamu donio pobjedu, zabivši nakon prekida kroz šumu nogu… Curilo je na sve strane, i kod jednih i kod drugih, a Dinamo na kraju ne samo da je izbjegao drugi poraz u nizu nego je nekako uspio stići i do sva tri boda… Luda utakmica.