Još malo o sustavu: Slaven Belupo je fotkom Igora Pajača ‘prokomentirao’ poraz od Istre

Slaven je ostao bez bodova u Puli nakon dva kasno dosuđena penala

U posljednjem susretu 17. kola HNL-a Istra je na Aldo Drosini pobijedila Slaven Belupo 2-1. Oba Istrina gola pala su u zadnjih 10 minuta susreta i oba su pala s bijele točke.

Slaven Belupo poveo je u 10. minuti golom Nemanje Glavčića koji je pogodio s 20-ak metara.

Istra je izjednačila u 81. minuti. Damian van Bruggen laktom je zahvatio Josipa Tomaševića, Igor Pajač dugo je provjeravao spornu situaciju pa na kraju dosudio penal koji je u 1-1 pretvorio Josip Špoljarić. Devet minuta kasnije Pajač je još jednom pokazao na bijelu točku nakon što je Frano Mlinar srušio Šimu Gržana, a Špoljarić je još jednom bio precizan.

Svoje viđenje završnice utakmice Belupo je dao na Facebooku:

Posted by NK Slaven Belupo on Sunday, January 24, 2021

“Teško je riječima opisati poraz u Puli, pa ćemo ga opisati fotografijom”, stoji u opisu iznad fotografije na kojoj se, naravno, nalazi Pajač.

Za razliku od Dinama, u Belupu u sustav očito ne vjeruju…