Pogledajte scene kaosa iz Našica. Vujović se svađa sa sucima, ozlijeđeni delegat izlazi van…

Potpuni metež u derbiju domaćeg rukometnog prvenstva

Vjerojatno ste pročitali da današnji derbi lige za prvaka domaćeg rukometnog prvenstva između Nexea i Zagreba na kraju nije ni odigran.

Naime, utakmica je prekinuta sedam sekundi prije kraja prvog poluvremena zbog fizičkog nasrtaja na delegata utakmice Antu Josića. Domaći igrač Marko Bezjak ramenom je zakačio službenu osobu, a uslijedio je prekid od 20 minuta nakon čega se susret ipak nije mogao nastaviti.

Naime, Josić se nakon te kolizije srušio na pod, a pružena mu je liječnička pomoć i na kraju je, prema informacijama koje imaju Sportske novosti, završio u bolnici zbog zadobivenog udarca u rebra.

Cijeloj situaciji prethodio je dosuđeni sedmerac za domaće umjesto gola Fahrudina Melića. Nexeov trener Veselin Vujović raspravljao se sa sucima utakmice, a došlo je do komešanja u kojemu je deblji kraj izvukao Josić. Inače, Zagreb je u tim trenucima uvjerljivo vodio 16-9, a sada bi mu automatski trebala biti upisana pobjeda.

Situaciju možete vidjeti u sažetku koji je dostupan OVDJE.