S dva komada do obljetnice: Goran Pandev je Beneventu zabio svoj 100. gol u Serie A

Makedonski napadač ne staje niti u 38. godini života

U 33. kolu Serie A Genoa je kod kuće remizirala s Beneventom 2-2 i stigla do 33. boda ove sezone, što je pet više od Cagliarija koji se nalazi na 18. mjestu, prvom koje vodi u Serie B.

Utakmicu su obilježila dva gola Gorana Pandeva. Pandev je zabio u 11. minuti za 1-1 i deset minuta kasnije za 2-2.

Golove za Benevento postigli su Benito Nicolas Viola u petoj minuti iz penala i Gianluca Lapadula u 15. minuti kada je loptu nakon centaršuta nogom poslao uz lijevu stativu za 1-2.

No, u fokusu je Pandev koji je igru večeras napustio u 71. minuti kada ga je zamijenio Marko Pjaca.

Naime, drugi gol na ovoj utakmici bio mu je 100. gol u Serie A. Postao je prvi makedonski igrač koji je stigao do te granice u nekoj od liga Petice. Također, bio mu je ovo i 150 nastup za Genou.

A o kakvom se postignuću radi sve govori podatak da je samo jedan jedini gol od obljetničarskih 100 postigao iz penala…