Super su nam fotke Petkovićeve proslave gola pa smo ih skupili na jednom mjestu

Petković je sa stilom proslavio svoj prvi gol u Ligi prvaka

Prečesto se pred utakmice hrvatskih klubova navodi da su one povijesne, sudbonosne, biti ili ne biti i kakvu već frazu u tim trenucima možete čuti ili odabrati u pokušaju dodatnog naglašavanje njene važnosti. Ova večerašnja Dinamova s više je strana okvalificirana kao takva budući da je ishod maksimirskih 90 minuta protiv Šahtara iznimno bitan za hrvatskog prvaka u smislu prolaska skupine Lige prvaka.

Krenulo je loše, ali ispravljeno brzo pa se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 1-1 uz pogodak Brune Petkovića za izjednačenje.

Radovao se navalni igrač Dinamove momčadi svom devetom golu za klub u ovoj sezoni, ali i prvom u grupnoj fazi natjecanja. Koliko? Najbolje da to prosudite sami pogledom na niz fotografija ispod teksta.