Barça se raspada. Ovako je Vitinha zabio golčinu za muk na Montjuïcu

PSG ima 3-1 protiv Barcelone u gostima

PSG je u drugo poluvrijeme uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka protiv Barcelone krenuo s igračem više i rezultatom 1-1, znajući da mu treba jedan gol za produžetke, a dva za prolaz u polufinale.

Brojčana prednost pokazala se ključnom, pa su gosti tako do 61. minute došli do velikog preokreta. Stvar je započela u 54., kada je Vitinha iz daljine pogodio daljnji kut gola Marc-Andréa ter Stegena. Bio je sjajni pogodak s dvadesetak metara, iako se treba priznati da je Portugalac imao puno praznog prostora ispred sebe.

Gol pogledajte ovdje.

Treći gol PSG je postigao iz kaznenog udarca, nakon što je João Cancelo srušio Ousmanea Dembéléa u kaznenom prostoru. Kylian Mbappé bio je siguran s 11 metara i Barceloni sada treba gol s igračem manje za produžetke. PSG je na korak do polufinala.